| lalalaforyou a întrebat:

Stiti cumva ce alimente trebuie sa consum,bogate in calorii? Ca eu sunt slabuta, fac sport pentru tonifierea muschilor dar nu vreau sa slabesc...

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Eu iti recomand alimente bogate in proteine, ajuta si la tonifiere, nu slabesti si nici nu pui grasime ( cum se intampla in cazul alimentelor cu multe calorii ).

Pe scurt : carne, lapte, branza, oua. Si niste carbohidrati pentru energie ( cartofi, orez, quinoa, etc. ).