| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa slabesc si imi trebuie un program de urmat cu sport si unul cu ce alimente sa consum pentru a ma ajuta (sunt baiat) ...mersi!

Răspuns Câştigător
| Lollipoop a răspuns:

Bună. Poți alerga după școală cât reziști la un volum încet ca să reziști cel puțin 10 minute pentru început. Înainte de a începe mănâncă ceva, un sendviș de exemplu (nu foarte încărcat) Îmbracă-te ceva mai gros ca să transpiri bine apoi intră repede în casă ca să te ștergi cu un prosop și puțin mai târziu fă un duș ( dacă nu faci așa riști să te îmbolnăvești) mănâncă de toate, un organism are nevoie de toate vitaminele, organismul le extrage din alimente. Numai nu mânca dulciuri fără oprire. Dulciurile mănâncă-le până în ora 16:00 iar mâncarea până la 18:00 - 19:00. Sun sportivă de performanță, îmi poți lăsa mesaj cu id-ul tău și te pot sfătuii pe mai departe dacă ai nevoie. O seară bună îți doresc!

| robytzu96 a răspuns (pentru Lollipoop):

Vreau si eu niste sfaturii big grin id meu ever4roby

| TheoRossi a răspuns (pentru Lollipoop):

MS. Imi poti lasa tu un mesaj cu id tau ca eu nu iti pot lasa big grin?

| Lollipoop a răspuns (pentru TheoRossi):

Imediat

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Devino vegetarian, fa sport o ora pe zi sau 30 de minute flotari sau recomand sala pentru muschi si slabit, dai 70 de lei pentru o luna e chiar putin, renunta la carne, lactate, oua

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa slabesti repede, te apuci de pescuit. mananci doar ce prinzi.vei slabi.

| madymadd a răspuns:

Legat de regimul alimentar ar fi bine sa consulti un nutritionit.Ai putea de asemenea sa mergi la sala sau la piscina (dai cateva ture de bazin) sau sa alergi.