| Dia999 a întrebat:

Stiti vreo sala de fitness ( in Cluj) unde sa se si ocupe de tine? Am fost in doua locuri pana acum, dar nici macar nu am primit indicatii cum sa folosesc aparatele sau ce exercitii sa fac. sad

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Pentru ceea ce cauti, va trebui sa platesti!--- fie un instructor personal, fie un instructor de grup. Vezi pret/sedinta cu instructor : http://www.bigfitness.ro/abonament.php?id=636

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru asta, trebuie sa deschizi gura si sa ceri un instructor!

| Dia999 explică (pentru Violleta2022):

Am cerut, iar raspunsul a fost unul sec si arogant.