| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Stay Fit Gym Titulescu? Sunt incepatoare si as vrea sa merg la fitness acolo. Credeti ca instructorii de acolo ma vor ajuta la inceput cu aparatele, sa-mi arate cum se folosesc, etc? avand in vedere ca nu am mai fost pana acum la o sala de fitness

2 răspunsuri:
| Soryn2244 a răspuns:

Da te vor ajuta sunt obligati si te vor tine sub observatie tot timpul antrenamentului de aia sunt instructori

| JohnnyBi a răspuns (pentru Soryn2244):

Nu sunt obligati sa faca nimic. de aceea exista ore cu instructor separate de cumparat. tu cand iti faci abonamentul semnezi termeni si conditii care prevad ca ei nu sunt obligati sa te invete nimic fara beneficiu pecuniar cum se absolva de vina in cazul in care te bat aparatele. ce zici tu acolo este decat bun simt, nu o obligatie