| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat, am 14 ani si am 1, 65 m inaltime! as vrea sa mai cresc. ce sfaturi imi dati? sunt din mediul rural si nu cred ca ar putea fi vorba de sporturi precum baschet sau inot! altceva ce imi recomandati?

7 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

De cand se creste in inaltime de la baschet si inot? :-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai cu sapa

Răspuns utilizator avertizat
| george27 a răspuns:

Foaca Hambal, te inalta foarte multhappy

| alinamindru a răspuns:

Cica dai cu sapa. Ce oameni, se cred mai superiori doar pentru ca ei sunt de la oras.
Alearga mult, joaca baschet, pentru asta nu e necesar sa stai la oras sau cine stie ce. Poti sa iti faci si singur un cos, il pui undeva, iti chemi cativa prieteni, tot alergi in fiecare zi si arunci mingea laughing sau fotbal. Principalul e sa faci mult, mult sport. E cel mai important.

| Goldenboy97 a răspuns (pentru alinamindru):

Pe langa sport trebuie sa ai o alimentatie si o odihna buna, inainte sa spui ca sportul este cel mai important tine minte ca sunt si alti factori care influenteaza practicarea unui sport. happy

| alinamindru a răspuns (pentru Goldenboy97):

Da, corect. Am omis asta. Sportul si o alimentatie variata si echilibrata nu pot functiona una fara cealalta.