| Viculecika a întrebat:

Buna!
Sunt o fata de 16 ani imi place sa dansez si imi place si fotbalul foarte tare,vreau din septembrie sa ma ocup doar cu un tip de sport din aceste 2, joc foarte bine fotbal am fost laudata ca joc mai bine ca si unii baieti.ce imi sfatuiti sa aleg, dau funda!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca esti talentata, poti sa dansezi si poti face si sport, paralel.
Este fotbal feminin, dar si handbal, baschet, etc. Miscarea multa este in avantajul tau.
Iar daca ai face si inot (macar ocazional, saptamanal), atunci iti poti forma un corp de invidiat.

| Viculecika explică (pentru Bula):

Mersi,funda
Nu cunosti unde pot sa gasasc fotbal femenin pin Chisinau?

| Bula a răspuns (pentru Viculecika):

Nu stiu, dar te poti interesa la antrenorii din cluburile de fotbal