| Roman_Stefan_1981 a întrebat:

sunt un pusti de 11 ani si vreau sa invat niste miscari/scheme de breakdance. Unii dintr-e voi ve-ti zica ca nu am forta in brate da se pare ca unele figuri imi ies. Dau fundita daca imi spuneti cum ca nici asta nu stiu!

2 răspunsuri:
| alexblack00 a răspuns:

Pai uitate pe youtube la tutoriale si nu te lua dupa lume... pune suflet in cea ce faci si vei reusii ai destula forta in brate incat sa iti poti tine corpul tau la varsta ta..si forta iti creste dupa cum cresti si tuu