| MeridaOcean a întrebat:

Abdomenele trebuie neaparat facute cu mainile la ceafa? Eu m-am obisnuit sa le fac cu mainile pe sol, si nu mi se pare nicio diferenta intre.

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, nu nu neaparat. Poti pune mainile pe jos, pe gambe sau pur si simplu indreptate inainte. Nu, deci nu este nici o diferenta. La multi ani si un 2013 frumos! love struck

| MeridaOcean explică (pentru Konata):

Multumesc la fel! :*:* Ai fundita!

| Konata a răspuns (pentru MeridaOcean):

Multumesc frumos :*.

5 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nu la ceafa, ca muncesti degeaba asa fara rezultate mai bune. Mainile se tin la tample.

| alexs99 a răspuns:

Daca nu te ajuti de ele in momentul in care faci abdomene, poti sa faci si cu mainile pe sol.

| tigrutacrinuta a răspuns:

Nu e obligatoriu. eu fac abdomenele cu mainele la gambe.