| Stan_Gabriela_1992 a întrebat:

Care este diferenta intre: abdomenele facute in pat si cele facute jos? am facut 20 cu greu jos, iar in pat cu usurinta!
e vreo diferenta?
multumesc anticipat. :X:*

Răspuns Câştigător
| llust a răspuns:

In pat le faci mai usor pentru ca: patul se curbeaza oarecum, iar patul te "propulseaza" putin cand vrei sa te ridici... daca vrei sa lucrezii muschii bine fai de joc, chiar daca e mai greu

1 răspuns:
| Laura2502 a răspuns:

Abdomenele se fac pe o suprafata dura si neteda(podeaua, mai exact), insa s-ar putea sa te doara spatele daca faci direct pe jos, deci pune o patura sau ceva sau fa exercitiile macar pe un covor (saltea speciala pentru exercitii ma gandesc ca nu ailaughing ).