| Vögeln a întrebat:

Ajutați-ma!big grin Are ceva dacă mănânc zilnic 3 pungi de pufuleți? Pur și simplu ii ador și vreau sa ma mențin în forma(de ce nu sa >slăbesc:big grin). Fac de obicei sport(merg mult, fac abdominale etc.)
Ma interesează: ÎNGRAȘĂ?:-ss

3 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Cum a zis si ovidiu poti sa bagi tu abdomene cate vrei ca nu scazi intaresti fibra, alearga sari coarda fa exercitii cardio si poti sa mananci in continuare ce vrei atata timp cat faci sport

| helpu a răspuns:

Nu cred ca ingrasa laughing

Dar degeaba faci abdominalehee hee
Daca vrei sa slabesti alergiwinking

| edi2006 a răspuns:

Cam ingrasa dar ar merge o punga de pufuleti veverita pofticioasa o data pe zi