| obsercvayr a întrebat:

Buna,TPU! Am 1 metru si 87 cm, 60 kg.Sunt slab dar oasele sunt grele, As dori bine inteles sa ma ingras macar 10 kg, Va cer ajutorul sa ma ajutatii sa ma ingras 10 kg, As vrea o dieta, de cate ori sa manc pe zi si distanta de la o masa la alta. Multumesc!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adoptă o alimentație consistentă dar sănătoasă și practică un sport.
http://calorii.oneden.com/
Pa, pa.

| Tudorica_Felix_1997 a răspuns:

Pai iti zic de acum ca nu o sa-ti fie prea usor
eu am 1.86 si 64kg si tot asa trebuie sa ma ingras
in primul rand conteaza sa mananci sanatos dar nu sa mananci dupa un program
important este sa mananci si 4 sau mai multe mese pe zi
si referitor la sport
e cam greu sa te ingrasi daca practici un sport care necesita cardio
daca vrei te poti duce la sala si intr-un an e garantat ca mai pui macar 10kg(din muschi+grasime ca te mai ingrasi ceva intre timp)
eu asa am facut, 3 luni de sala, am inceput cu 59kg acum am 64