| ritzy a întrebat:

am o intrebare daca fac biceps in fiecare zi la sala cresc in forta si maresc treptat greutatile? daca da as vrea sa -mi spune-ti cum. dau funda va rog

Răspuns Câştigător
| andrey910 a răspuns:

Nu inteleg ce dracu aveti cu bicepsii, cica biceps in fiecare zi, fa-l odata pe saptamana e de ajuns. Mai bine concentreaza-te pe triceps, e 75% din brat, bicepsul e doar 25% (unul dintre cel mai mic muschi dinț corp). Eu nici nu prea lucrez bicepsii si sunt foarte multumit de ei.

2 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

1 data pe saptamana ajunge pentru a creste greutatea. daca faci zilnic vei vedea ca dupa 1 luna vei face cu aceeasi greutatewinking

| mokanu a răspuns:

Nu trebuie sa maresti neaprat greutatea poti doar inmulti numarul efortului din ce in ce mai mult