| XcrisSSx a întrebat:

Buna,TPU! Am o intrebare.Sun baiat, 17 ani si vreau sa stiu ce sa fac pentru o talie mai mare.Am talia ingusta(app:ectomorf).Fac sala, dar am doar spatele marit si talia nu s a schimbat foarte mult.

2 răspunsuri:
| LimonadaBaa a răspuns:

Daca ai talia mica si spatele mare e foarte bine, cele doua iti dau forma de V a corpului.Nu vad de ce ai vrea o talie mare.

| CosticaShtrengarul a răspuns:

Sa mergi in...I-talia! Eee? Te-ai prins? happy (Indiciu: Italia are 6 caractere, talia are 5, deci Italia > talia)