| anonim_4396 a întrebat:

Când îmbrățișezi o fata unde e cel mai ok sa îți pui mâinile? Pe spatele ei, în parte de sus, sau pe talia ei, mai spre fund? Unde ii place mai mult? Nu vreau sa o îmbrățișez ca un simplu "amic", eu ma gândeam sa cobor cu mâinile puțin mai jos, pe talie.

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Daca nu cumva sunteti intr-o relatie te rezumi la spate. Orice coborare o pune pe ea intr-o pozitie naspa, sau sa nu zica nimic si sa o enerveze sau sa te respinga.

| anonim_4396 explică (pentru RoCkKiD):

Dar dacă ea îmi pune mana unde nu ar pune orice prietena, sa pun si eu, nu?

| RoCkKiD a răspuns (pentru anonim_4396):

Avand in vedere ca esti tip daca nu cumva te-a prins de **** nu prea vad ce altceva putea sa-ti faca sa para special. In cazul ala daca iti place fata misca-te si tu si vezi cum reactioneaza cobori incet incet nu o iei de fund din prima.

| Violleta2022 a răspuns:

Intotdeauna, pe spatele ei!
Pe talie le pui cand esti deja cuplu, iar pe fund, numai in pat, cand aveti sex.

| NonZarek a răspuns:

Dacă ești prietenul ei adică amic, poți risca sa pui mai jos mâinile, spre fund, dar ai 60% sa te plezneasca sa sa îți zică "mai nesimțitule, ce crezi ca faci?!" și poc o palma și sa închei acolo toată prietenia, sau 40% șanse sa ii placa dacă e un tip de fata mai, ști tu, și sa te sărute, sau sa îți deie voie sa continui sa o îmbrățișezi, sau chiar sa ajungeți la sex, dacă ii place și va înțelege ca vrei sex.
Dacă ești simplu amic, îmbrățișeazo pe la umeri, gen spate, sau poți și la talie dar nu chiar asa jos spre fund. Dacă ii place sa o îmbrățișezi îți va da voie sa o îmbrățișezi când vrei, indiferent ca o îmbrățișezi la spate, talie sau nu stiu.
Dacă încerci la talie, ți am
Spus sa nu creadă sex

| anonim_4396 explică (pentru NonZarek):

Chestia ii ca nici nu vreau sa o bag în friendzone, gen ea sa vrea mai mult, iar eu sa ii ofer mai puțin doar ca să nu risc sa primesc o palma =) cred ca mai ok e undeva mai jos de umeri și mai sus de fund.