| PufuletiCuZvac a întrebat:

Va rog sa cititi tot happy
Pe 25 ianuarie, adica vinerea viitoare o sa merg cu colegii la o statiune.Vor fi bazine, deci, costume de baie..Problema este ca, dupa Craciun m-am ingrasat si acum am burta, nu e d'aia imensa, dar e ceva..Si vreau sa scap de ea! laughing
Vreau, ce mai simpla metoda, si eficienta de a slabi in 9 zile.Nu vreau sa slabesc 4-5 kg. vreau doar sa am burta cu mai putina grasime, mai mica cu 2-3 centimetri.
Nu vreau pastile, ceaiuri etc. Vreau metode naturale, si eficiente.
Spuneti'mi mota-mo pentru ca nu am mai tinut o dieta si nu prea stiu faza cu caloriile sau restul.
Deci, sport, stiu.Dar, ce exercitii in special pentru a scapa de burta? Mancare, ce sa mananc? Ce pot manca si ce nu. Vreau sa am burta mai mica macar cu 2-3 cm.
Funda!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sport. mult 2-3 ore pe zi, fara dulciuri, paine, cartofi, paste

3 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

Suge burta si cand esti in apa las-o moale ca nu se vede laughing

| IzabellaLove a răspuns:

Pai in general trebuie fructe si legume si fara paine si mult sport bafta

| fitzacurvelor a răspuns:

Cred ca cel mai bun raspuns il gasesti la un nutritionist dar incerca si la o sala de fitness poate gasesti acolo niste aparate are te vor ajuta sa scapi de kg in plus.Nu mai manca dupa ora 18:00 si cu siguranta vei scapa de kg in plus