| Andrei899 a întrebat:

am si eu o intrebare.Mai este Triple H in WWE(wrestling)?

Răspuns Câştigător
| CameliaKB a răspuns:

Da mai este.Dar mai mult apare ca si Stephanie, un fel de vice-presedinte sau ceva de genu. Unii spun ca este GM al Raw, dar dupa Raw 1000 (care a fost ), AJ lee a devenit GM si nu cred ca este adevarat ce se spune despre HHH cum ca ar fi GM. Este mai sus de atat, cum am mai zis.El lupta uneori, dar nu in permanenta ca CmPunk, John Cena, Randy Orton...etc. La SumerSlam va avea meci cu Brock Lesnar. Daca nu stiai, A acceptat provocarea lui Triple H, dupa o disputa cu Paul Heyman, nu a fost chiar o disputa, a fost ceva mai mult laughing Stephanie l-a luat la bataie pe Haymen, apoi Lesnar a venit, si HHH l-a batut. ( in Caz ca nu stiai) SCz ca m`am bagat in detalii poate nesemnificative pentru tine I don't want to see daca ai vazut Raw 1000. Nu cred ca voi primi funda.

5 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În WWE o să fie până la adânci bătrâneţi, că doar este ginerele lui Vince McMahon. Cât timp o să mai fie însă într-un ring din postura de wrestler, asta nu ştiu.

| victorr_3274 a răspuns:

Bai, eu ma uit la sport.ro dar acolo cred ca sunt in reluare episoadele de wrestling. In fine, acolo zice ca Triple H a devenit un fel de sef acolo, dar inca se mai bate din cand in cand...cand il enerveaza cineva laughing

| diannna38 a răspuns:

Da mai este oarecum dar dar jobul i s-a incheiat la summerstlam 2012 cand ia rupt brock lesnar a 2 oara mana dar va fi anul acesta la wrestlemnia 29 pe 7 aprilie va avea din nou cu brock lesnar

| RosuCosmin a răspuns:

Da,Triple H este in wrestling la RAW si este menegerul general.Cum a spus si Victor el se mai bate din cand in cand dar totusi la ultimele 2 wrestlemania, Undertaker la batut de sa copt... Funda te rog waiting