| klau95 a întrebat:

Sall ziceti sincer Cena, Batista, triple H.etc.cei de la wrestling iau steroizi? multi confunda steroizi cu proteinelestraight face

2 răspunsuri:
| joe2011 a răspuns:

Doar batista a "crescut" pe steroizi din astia dn cate stiu euwinkingjohn cena a crescut natural, in documentar spunea ca se antrna ca un animal cateva ore la sala pe zi.despre hhh nu stiuthinking

| Sharky09 a răspuns:

Sunt unii care iau, altii care nu. Batista era suspect, la un moment dat si Cena. Totusi nu cred ca cei din WWE au luat! Sunt profesionisti! Poate cei din diviziile mai mici!