| xXxDropsBoyXxXLăvMeee a întrebat:

ce inseamna 19-0 la wrestling? Ca am tot auzit la undertaker ca vrea sa faca 19-0 cu triple h la wm28.

Răspuns Câştigător
| GaNeA001 a răspuns:

A participat de 18 ori consecutiv la wrestlemania si a castigat de fiecare data. Acum vrea sa castige a 19-a oara. Funda?

| IseeVoices a răspuns (pentru GaNeA001):

Se vede ca nu stii wrestling undertaker a participat de 20 de ori inclusiv anul asta si are 20-0 nu 19-0

3 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

19-0 e scorul lui la wrestelmania a castigat la wrestelmania de 19 ori si nu a luat niciodata bataie

| GaNeA001 a răspuns:

In ultima vreme nu am fost interesat de wrestling, m-am luat dupa intrebarea lui. Oricum el vroia sa inteleaga ce inseamna nu numarul.