| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Întrebare pentru microbiștii adevărați: La meciul de mâine seara din SUPER CUPA ROMANIEI dintre FCSB si CFR CLUJ. În caz de scor de egalitate după 90 de minute se fac 2 reprize de câte 15 minute de prelungire sau se trece direct la executarea loviturilor de departajare?

3 răspunsuri:
| skull12 a răspuns:

Este pentru prima data cand se trece direct la penalty-uri, pana maine, uita-te sa vezi remontada Borussia Dormund.

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru skull12):

A luat acum gol sad

De fapt nu e prima oară, și la supercupa Astra-Cfr trebuia să se treacă direct la penalty-uri dar a fost acea fază când s-a oprit mingea din cauza gazonului ud și a dat Astra gol pe final.

| skull12 a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Acum mi-am amintit =)

mai astept goluri de la Dormund, nu au ei poesesie, dar cand scapa pe contra, bye bye City.