| kamy891 a întrebat:

am si eu o nelamurire..acum 1 luna m-am apucat sa fac exercitii pentru a-mi tonifia funduletzul, iar dupa 1 luna nu vad nimic nu este mai bombat in schimb imi simt fesele mai moi ca inainte de a incepe exercitiile. Sa mai continuii sau nu stiu ce sa fac....mentionez ca fac acasa exercitiile stand jos pe spate cu picioarele sprijinite de un scaun si ridic fiecare picior in parte in aer raman asa cateva secunde cu fesa incordata apoi schimb piciorul asta fac in fiecare zi cate 20 repetari pe fiecare.

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

Trebuie sa mai variezi exercitiile, fa si alte feluri. Continua, rezultatele cele mai bune iau mult timp ca sa se vada. Ai grija si la alimentatie si fa mult sport!

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu spui nimic de alimentatie. Ai o alimentatie bogata in proteine? Asta e mai important decat efortul fizic.

| LegionarulRoman a răspuns:

Http://blog.vitaclub.ro/exercitii-fesieri-fund/; ai nevoie de niste perecgi de gantere(sau greutati confectiunate)+recomand si fandarile

| kamy891 explică:

Si cam ai idee in cate luni pot vedea rezultatele pe care le astept?

| kamy891 explică:

Mananc absolut normal, de toate dar nu fff mult, mai mult dulciuri, carne rar, paine putina dar zilnic, nu beau sucuri, doar apa plata.nu tin regim.