| kilobot a întrebat:

Buna TPU am vazut pe multe siteuri ca mersul pe bicicleta cu saua ridicata mai mult decat imi este confortabil imi poate lungi piciarele.As dori sa stiu ceva in legatura cu asta

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Pacaleli.Cresterea in inaltime nu are nimic de a face cu nici un fel de sport, ori alte practici.e vorba de structura scheletului, iar o crestere a acestuia implica alti factori.

| aLeXsNs a răspuns:

Salut scuze ca te dezamagesc dar nu este asa doar ca faci tu o intindere la picioare si faci muschi deoarece te fortezi mai mult dar nu le poti lungi. Daca vrei sa faci muschi la picioare da bicicleta pe pinionul mic ( adica sa mearga mai greu ) Si mergi cate-un km dupa cate 2. 3. 4 si din ce in ce faci muschi. Dar cu lungimea nu te ajuta. funda se da ( raspuns castigator )

| dki a răspuns:

Nu cred ca e adevarat