| hy108090 a întrebat:

Buna TPU as dori sa fac exerciti pentru pectorali partea inferioara ce exerciti imi recomandati.
Ps nu merg la sala

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cel mai complex excertiu uman e mrsul pe jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci flotari e de ajuns incat sa ai pectorali frumosi ( cel putin eu asa imi lucrez aceasta grupa acasa ). Daca ai de unde poti sa folosesti o bara grea si eventual sa sudezi niste bucati de fier convenabile, iar in modul asta poti face impins la piept ca la sala.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Partea de sus a pieptului cum o lucrezi din flotari?

eu pe toti care au nicercat sa-ti faca piept din flotari i-am vazut ca au partea de sus a pectoralilor inexistenta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Vad ca ai nevoie de mai mult decat clasicele flotari, iar sfatul nu ti-l pot oferii pentru ca nu ma pricep indeajuns de bine! Dar poate acest video te va ajuta :
http://www.youtube.com/watch?v=5FuQyB4Br9Y

| StopShowingOff a răspuns:

Daca ai o bara asemanatoare cu cea de la sala, pune-te cu capul in jos la 45 grade si ridica la piept.