| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ii intreb pe cei care stiu: https://www.biciclop.eu/banda-alergare-magnetica-actuell .html aceasta banda de alergare e okay? Adica nu am mai avut niciodata una si as cam vrea una da nico 30 milioane sa dau pe una nu vreau. Pentru ca eu strang bani pentru ea deoarece mama ar zice ca pot alerga pe afara ceea ce fac deja dar sunt multe masini si in acest oras nu prea am pe unde alerga. Eu de abia am strans vreo 6 milioane cred? Deoarece ieri a fost ziua mea si am primit de la rude si mai multe :D Va rog, nu va bateti joc sau ceva. Aaa si da! Am 1.72-1.73, destul de inaltuta pentru varsta mea, toata lumea imi zice asta :| Si kg nu sunt sigura, 50 si ceva cred si as vrea sa slabesc putin la burta, nu in sensul ca-s grasa ca nu sunt, prietenele mele zic ca ma invidiaza ca sunt inalta si slaba si bla bla. In sensul ca vreau sa o am plata plata, ca am pus cateva kg fix pe burta si cum mie imi place sa alerg... da. Dar prin oras nu prea am pe unde!

Răspuns Câştigător
| DrGoogle a răspuns:

De ce nu iti faci un abonament la sala de banii astia? Combini greutatile cu alergatul si iti garantez ca rezultatele vor fi mai bune si mai frumoase. Iar in sala ai si banda si bicicleta happy

| BeagleLover a răspuns (pentru DrGoogle):

Asta e o idee foarte buna! Merci de raspuns

| DrGoogle a răspuns (pentru BeagleLover):

Ma bucur ca te-am putut ajuta. Spor la treaba happy