| Diodiu_Cristy_1998 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa ma apuc de invatat arte martiale, este greu de invatat daca esti ma plinut.DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Arte martiale = 0 gravitatie
deci, la lectiile de sumo cu plinutii.

| WithoutName123456789 a răspuns:

Nu o sa fir nici o probelma.Am o colega care este mai plinuta si face arte martiale de 2 ani.

| Diodiu_Cristy_1998 explică (pentru WithoutName123456789):

Si face arte martiale cu oameni care sunt de varsta ei sau de toate varsetele

| SKillerQSama a răspuns:

Daca esti mai mic va fi mai usor ca vei incepe cate un pic daca esti prea grasut va fi greu pentru ca va trebui sa faci multe figuri. funda

| Diodiu_Cristy_1998 explică (pentru SKillerQSama):

Am 14 ani si am 70 de kg si 165 de cm