| Iustina2345 a întrebat:

As vrea sa ma apuc sa fac squats, dar sincer mi-e putin frica. Eu am fundul mai mare, dar nu e tonifiat si as vrea sa slabesc si sa-l si tonific. Sa le fac sau sa renunt la idee pentru ca nu mi-as dori sa se mareasca?

3 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

De ce sa-ti fie frica? genoflexiunile si fandarile sunt cele mai bune pentru picioare (inclusiv fundul) Ai doar de castigat. Presupun ca ai strat adipos pe fund si de aia ti se pare mare, dar nu-i nimic. Fa-ti exercitiile, da stratul adipos jos, incet incet o sa vezi ca o sa prinda forma si o sa pui putina masa musculara pe el. Fa-ti o imagine in minte si nu te lasa pana nu ajungi unde vrei tu. Depinde de tine acum cat de mult iti doresti acest lucru.