| LyHoney a întrebat:

Daca faci squats-uri slabesti? Ce altceva as putea face sa imi maresc fundul, dar fara sa slabesc.puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Sa maninci sa jita.

| soraGrime a răspuns:

Continua sa faci squats! Sunt foarte bune, faci fund bombat si masa musculara. O sa dai jos probabil putina grasime, dar nu o sa ramai plata. De asemenea incearca si wall-sitting si lunges. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| LyHoney explică:

Multumesc soraGrime :* Dar nu vreau da dau deloc grasime. Sunt prea slaba :o Nu stiu ce sa fac ca sa ma mai ingras putin sad Adica la abdomen ar fi ok asa [nu ar strica inca putin] dar vreau sa fac ceva sa mai creasca, sa se mai ridice..si chiar nu stiu ce :/

Răspuns utilizator avertizat