| symplw a întrebat:

De ceva timp am inceput sa fac iar abdomene acasa pentru ca nu am mai avut asa multi bani de sala, dar acasa scap greu de grasimea dupa abdomen si dupa burta in general. Nu am nevoie de exercitii pentru ca stiu ce sa fac, dar vreau sa stiu ce alimentatie trebuie sa tin, tinand cont ca nu am prea asa mult banii...

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Degeaba lucrezi muschii abdominali daca ei sunt acoperiti de grasime, tu ii vei avea lucrati dar nu va fi vizibil. Trebuie sa faci cardio pentru a topi grasimea, recomandat 45 minute sau o ora zilnic sau macar de 3-4 ori pe saptamana.
Si abdomene fie saptamanl, fie de 2 ori pe saptamana, la 3-4 zile distanta.
Si alimentatia conteaza enorm de mult.

http://www.tpu.ro/......reau-sa_1/

http://www.vindecator.com/cum-combinam-corect-alimentele-la-o-masa/

3 răspunsuri:
| Alexaandreea a răspuns:

Buna! Eu iti recomand DIETA RINA-ff usor de tinut si nu presupune costuri mari!

| Cristinel69 a răspuns:

Cu abdomene nu scapi de grasime rolling eyes

| symplw explică:

Patratelele sunt sub grasimea de pe abdomen. Daca nu era asa, de ce mai erau abdomenele? straight face