| tedi90 a întrebat:

As vrea sa stiu ce axe sunt mai bune? Thunder, tensor, iron(am auzit ca cele iron sunt jart), cele independent sau alte branduri. As vrea sa iau o perche pe undeva la 150-200 lei, adica nu foarte scumpe, dar sa fie foarte rezistente.

1 răspuns:
| Burnday a răspuns:

Cele mai bune axe sunt thunder care costa 140 de lei una singura, pe locul 2 sunt axele Venture, care costa tot 140 de lei una singura, locul 3 sunt cele independent nu cum ziceau altii ca sunt cele mai bune iar acestea sunt 143 de lei una, si locul 4 sunt cele de la tensor magnesium care sunt mai scumpe dar nu mai bune, si locul 5 axele element, de iron n-am auzit, dar de jart da.