| cezar000 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa stiu parerea voastra.Cine castiga finala Uefa Champions League Bayern Munchen sau Chelsea ca as vrea sa pariezi la finala pe Bayern.Un sfat sau o favorita plizzz... funda

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa NU pariezi... desi meciul va fi jucat la bayern acasa, chealsea este in stare de orice. totodata de la fiecare echipa lapsesc ceva jucatori buni. Iar daca vrei neaparat sa pariezi, baga bayern.

| raducebotari a răspuns:

Bayern va cistiga pentru ca joaca bine.Nu cred ca chelsea va marca asa cum a facut-o si cu barsa.

| gheorgheasdasa a răspuns:

Castiga cu siguranta Bayern..nu o sa-i ierte pe cei de la chelsea..banuiesc ca o sa castige cu 2-0 ( mai ales ca : JOACA LA EI ACASA FINALA :p ) poti sa pariezi linistit pe bayern

| cezar000 explică:

Acum intrebarea pentru funda ce scor sa pun la pariuri daca vreau sa pariez pe handicap