| Cena234 a întrebat:

Cine credeti ca va juca finala Champions League dintre Real Madrid vs Bayern Munchen si Atletico Madrid vs Chelsea Londra

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real Madrid - Chelsea Londra va fi finala UCL a acestui sezon, din păcate.

| Cena234 explică (pentru anonim_4396):

De ce din pacate tu cine ai fi vrut sa fie in finala?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cena234):

Eu speram la un Bayern - Real.

| Cena234 explică (pentru anonim_4396):

Eu zic ca bayern o elimina pe real ii da lectii

12 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Real Madrid cu Chelsea > Realwinking

| Digital112 a răspuns:

Bayern cu Real, si bate Realu

| SileVasile93 a răspuns (pentru Digital112):

Da sigur real cu bayern

| RAY a răspuns:

La cum a jucat atletico cu barcelona in procent de 60 la suta cred ca va castiga cupa, atletico cu bayern sau cu real, pe real o bate sigur

| Ibrahimovic a răspuns:

Real - Atletico.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Gata cu subiectului asta, ma lasa odata pe Godin, Simeone, Kroos & co.

| NuTzu77 a răspuns:

Atletico bayern

| SileVasile93 a răspuns:

Hjhfjj

| SileVasile93 a răspuns:

Chelsea nu are nici macar 2% sanse de calificare in meciul cu Atletica avand in vedere felul in care se apara si alearga madrilenii