| gago a întrebat:

as vrea sa stiu si eu de ce adidasii skateri se poarta cand te dai cu placa? ajuta cu ceva?

funda

7 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Pai depinde cum e facut, intereseaza-te
Bafta!

| Crouky a răspuns:

Nu ajuta dar asa e moda la skateri! happy

| SuperChocoCherry a răspuns:

Nu cred ca ajuta, dar poate e un lucru care il poarta toti skaterii..nu stiu nici eu ce sa zic. sincer, adidasii sunt potriviti pentru placa. happy

| gago explică (pentru SuperChocoCherry):

Da.

| gago explică (pentru SuperChocoCherry):

Eu ma dau cu placa, am skateri dar ma gandeam daca ajuta cu ceva aia...sunt mai grei, oarecumthinking si te dai mai bine dar credeam ca e altceva

| SuperChocoCherry a răspuns (pentru gago):

Sincer nu stiu, nu stiu daca ajuta la ceva.
Dar cred ca se numesc skateri pentru ca sunt facut pentru skateri. happy

| piciux23 a răspuns:

Evident ca ajuta, prin simplul fapt ca au talpa dreapta iar suprafata de atingere intre placa si adidasi este maxima, si nu iti aluneca atat de tare piciorul ca si cum ai fi in niste adidasi de alergat de exemplu