| LostHappiness a întrebat:

As vrea si eu daca puteti sa imi dati niste sfaturi pentru alergarea de rezistenta [atletism in general]. Dieta, antrenamente, orice, va rog mult :* Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Imprroviser a răspuns:

BEi apa si mananci o banana sau ceva inainte.
Incalzire. INveti sa alergi cu o forma buna. Iti faci rost de niste adidasi de alergat. Inveti sa respiri cum trebuie...
Uite un site:http://www.runnersworld.com/

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BSM a răspuns:

Pai... Eu unul fac alergare de rezistenta de 2 ani. Si imi da la antrenamente vitamine etc.
Deci sfatul meu este Urmatorul :Mananca sanatos, antrenamente si cateva vitamine nu ar strica.

Sper ca te-am ajutat happy