| 15LupeanRad a întrebat:

Buna TPU as vrea sa aflu cu sa iti cresti viteza la alergare de exemplu (100m) am facut tot felul de antrenamente si nu prea merg puteti sa imi dati niste sfaturi? cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| mysterioR a răspuns:

Banuiesc ca alergi tare si fara tehnica, tehnica se invata trebuie sa lovesti panamantul, corpul sa fie aplecat putin si piciorul sub el nu in fata prin lovirea pamantului, nu incerca sa arunci picioarele in fata.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat