| maria4567 a întrebat:

BUNA TPU! Astazi la ora de sport profu m-a pus sa ma dau peste cap.Si nu reusesc.Ce sa fac? Nu vreau sa raman corigentasad

Răspuns Câştigător
| Alexander_Covuliuc_1997 a răspuns:

Nu o sa ramai. Profu iti spune doar asa pentru a te stradui si a invata mai bine.Dar totusi depinde asa ca incearca si varianta lui canis

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că greu o fi... Du-te lângă o saltea, ghemuieşte-te, ridică mâinile sus ca şi cum ai da după muşte, sau ca şi cum le-ai ţine să nu te bată soarele în ochi, roagă un coleg să te împingă din spate şi gata, te-ai dat peste cap. De menţionat: când te ghemuieşti, stai cu faţa către saltea.

| IncorrectUsername a răspuns:

Pai:Ia-ti o saltea,ghemuieste-te la marginea ei si pune barbia in piept. Apoi,incearca sa te rostogolesti pe umar,mie mi-a iesit,apoi fa asta de mai multe ori, si, dupa ce reusesti sa te rostogolesti, incearca sa faci la fel cum ti-am zis mai sus, doar ca pe cap. Sper ca te-am ajutat.