| BellaMarie a întrebat:

Hello TPU! Maine am sport si problema e ca eu m-am lovit la spate data trecuta cand m-am dat peste cap.Si azi am vorbit cu doamna diriginta si a zis ca vorbeste ea cu profu de sport...Si maine facem o pregatire pentru exercitiul de nota pentru incheierea mediilor si eu nu stiu ce sa ii zic profului deoarece imi e rusine. M-am gandit sa raman in clasa sau sa plec de la ora... Ce as putea sa ii zic profului?

3 răspunsuri:
| xanonymx a răspuns:

Adevarul,ce om normal te-ar pune sa practici sport cand esti ca sa zic asa accidentata.asta daca proful tau e un om normal

| BellaMarie explică (pentru xanonymx):

E cam nebun ca sa iti spun asa.

| anonimapreferatha a răspuns:

Bunahee hee Pai ii poti zice tu ca te-ai lovit la spate si te doare foarte tare de atunci. Poate va intelege.
Bafta.big hug