| PoWRObert a întrebat:

Ati auzit de downhill? Am inceput sa practic acest sport de vreo 3 ani si imi place la nebunie! Am 15ani si m-am gandit sa particip la niste concursuri de genu'... Ma intrebam daca nu stiti cateva, data si localitatea ( preferabil in jud.Neamt sau in apropiere) si categoriile de varsta. Multumesc anticipat!
ps: spunteti-mi si regulile pls! FUNDA!

2 răspunsuri:
| cacababa a răspuns:

E undeva pe la iasi un concurs de downhill pentru jr. in varsta de 8-16 ani, dar nu iti trebuie zapada ca sa faci downhill?
P. S regulile sunt mergi pe zapada si faci sarituri cand vezi ca trebuie sa sari.

| PoWRObert explică (pentru cacababa):

Downhill e un sport pe care il practici cu bicicleta, prin padure. Multumesc de raspuns oricum happy