| PoWRObert a întrebat:

Ati auzit de downhill? Am inceput sa practic acest sport de vreo 3 ani si imi place la nebunie! Am 15ani si m-am gandit sa particip la niste concursuri de genu'... Ma intrebam daca nu stiti cateva, data si localitatea ( preferabil in jud.Neamt sau in apropiere) si categoriile de varsta. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TudorDownhill a răspuns:

Salut felicitari si de la mine si eu practic downhill-ul si e un cooncurs la bunloc brasov de downhill On the rocks pe 9-11 septembrie sall!

| PoWRObert explică (pentru TudorDownhill):

Multumesc pentru urare si pentru raspuns, o sa tin cont happy am mai gasit un concurs Tare ca Piatra, chiar aici in Piatra Neamt, daca vrei sa concurezibig grin. Multumesc si mult succes in continuare.

3 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

Am auzit de acest sport si te felicit din toata inima

| PoWRObert explică:

Multumesc :*...din pacate esti singura care ma felicita happy