| LeoMessi10 a întrebat:

Barcelona, cu cine poate cadea in optimile de finala. fundita

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Barcelona poate cadea cu FC Porto, Arsenal, AC Milan, Sahtior Donetk, Celtic sau Galatasaray.

| LeoMessi10 explică (pentru Ioandelasal):

Mersi. cu ce echipa ti?

| alexs99 a răspuns (pentru LeoMessi10):

Vezi ca nu poate pica cu Celtic ca a fost deja in grupa cu ea. Poate pica cu Milan, Arsenal, Porto, Sahtior sau Galata.

| alexs99 a răspuns (pentru LeoMessi10):

A da si nu poate pica cu Real sau Valencia pentru ca sunt din aceeasi tara.

| Ioandelasal a răspuns (pentru LeoMessi10):

Nu tin cu nici una in mod special, doar un pic cu Sahtior, deoarece este M.Lucescu antrenor.