| pascalau12 a întrebat:

Am o intrebare cu cine a picat barcelona in optimile Champions league si ce ziceti o poate bate?

4 răspunsuri:
| 1Bogdan7 a răspuns:

A picat cu AC Milan.Barca are mari sanse fiindca pur si simplu joaca un fotbal de pe alta planeta.

| AnonymousV a răspuns:

Cu Milan. AC Milan. mie mii totuna de meciul acesta deoarece ambele echipe sunt plictisitoare.

| Laurentiuuu a răspuns (pentru AnonymousV):

Barca are un joc plictisitor adevarat nici un gol cu capu, din lovitura libera (se mai nimereste.), nici o faza pe cont propriu, nici un gol din afara careului..toate golurile sunt date din 4 m.Dar milan nu e chiar asa. happy

| Kasalo35 a răspuns:

Cu AC Milan......cred in orice caz ar fi un meci destul de strans dupa parerea mea