| Cipriaan a întrebat:

Care credeti ca a fost si este cel mai bun wrestler din istorie? Eu zic ca e Stone Cold Steve Austin sau Triple HHH

Răspuns Câştigător
| RosuCosmin a răspuns:

Undertaker e cel mai bun, ia batut pe amandoi la WRESTLEMANIA, iar scorul lui la wrestlemania este de 20-0(adica el sa luptat de 20 la wrestlemania si a castigat de 20), la batut pe triple hhh anul asta si anul trecat la wrestlemania, si a batut toate legendele. Funda?

| Numero1 a răspuns (pentru RosuCosmin):

Undertaker nu l-a batut niciodata la wrestlemania pe Stone Cold, dar oricum sunt de acord cu tine in privinta lui Taker, e cel mai bun.

14 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Shawn Michaels, The Undertaker, Steve Austin, Bret Hart, The Rock, Harley Race, Ricky Steamboat, Andre the Giant, Rey Mysterio, Chris Benoit, Eddie Guerrero, Triple H, Gorgeous George, Randy Savage, Curt Hennig, John Cena, Ric Flair, Dusty Rhodes, Edge, Jerry Lawler, Lou Thesz, Terry Funk, Hulk Hogan, Bruno Sammartino, Chris Jericho, Ted DiBiase Sr, Fabulous Moolah, Freddie Blassie, Randy Orton, Pat Patterson, The Iron Sheik, Jimmy Snuka, Mick Foley, Kurt Angle, Buddy Rogers, Gorilla Monsoon, Junkyard Dog, Billy Graham, Jake Roberts, Big Show, Jack Brisco, Sgt. Slaughter, Kane, Nick Bockwinkel, Jeff Hardy, Dory Funk Jr., Bob Backlund, Rick Rude, Batista, Killer Kowalski, Bob Orton, Sting, Diesel, Razor Ramon, Jeff Jarrett, AJ Styles, Christopher Daniels, Samoa Joe, CM Punk, The Miz, Sheamus, Daniel Bryan, John Morrison, JBL, William Regal, Christian, Mr Kennedy, Rob Van Dam, Booker T, Goldberg, Sandman, Taz, Ultimate Warriorm,

| waXonwaXoff a răspuns:

Wrestling-ul e un fals dar eu cred ca John Cena si Undertaker desi imi pare rau ca nimeni nu a reusit sa-i incheie 'seria'.

| NoobOrPro a răspuns:

Cel mai bun? Pai Din aia doi TRIPLE HHH, triple hhh e mai bun decat undertaker dar stiti ca sunt doar prefacatorii, nu -s adevarate de aia si pierde HHH pentru "show". Dar pe primul loc se bat 2 luptatori mari, Schwarzenegger si Hulk Hogan. Sa va arat ceva super tare : http://www.youtube.com/watch?v=Tp7QaKFOsHs

| bogdan98tl a răspuns:

1. Undertaker
2.Sting
3.Stone Cold
4.HHH
5.The Rock

| Raresq123 a răspuns:

Nu poti sa gasesti cel mai bun. Undertaker e bun la WrestleMania, SCSA e un ShowMan ca The Rock, John Cena, altii sunt spectaculosi, "Rey Mysterio" "Randy Orton", altii sunt Masini de Distrus "Kane" "Triple H" "Shawn Michaels"... Dar Undertaker ramane in istorie pentru timpul in care a stat in WWE si recordul de la WrestleMania

| SuGeAk a răspuns:

Halkhogen parca sata e cel mai bun sau undertaker

| VladPop14 a răspuns:

Brock Lesnar este cel mai bun la batut acum cateva zile pe John Cena si ia luat centurile lui Triple H ia rupt mana sa nu mai zic ce i-a facut lui Undertaker

| Daniy14 a răspuns:

Cel mai bun e Roman Reings si Brock Lesner dar cel mai bun e Roman Reings dc iei lucrurile facute de el de la debut
1.The Shield, una din cele mai bune echipe din istorie
2.Sa luptat cu Brock Lesner pentru titlu
3.Sa luptat cu multe persone f.f greu de invins.Rusev.Zigler.Brock.Big E.etc
4.A castigat centura mondiala dupa ce a fost pus la incercare de Vince McMahon

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniy14):

E scriptat dobitocule.

Roman sucks.

| DanielPopa77 a răspuns:

Cel mai bun wrestler din istorie este The Undertaker.

| Robert_David_1994 a răspuns:

N-aveti dreptate niciunul dintre voi randy orton si goldberg goldberg la batut pe brock lesnar si randy orton pe hbk swan michels mai demult dar la batut

| Robert_David_1994 a răspuns:

Cel mai tare e goldberg sau randy orton goldberg la batut la wrestlemania 20 pe brock lesnar si randy orton la batut pe hbk swan michels si pe kane

| FeherEdward a răspuns:

E greu de zis darBrock Lesnar la Batut pe Undertaker si nu doar la WrestleMania 30 dar si in alte dati