| alexx102428 a întrebat:

Care credeti ca e cel mai bun antrenor din liga 1 in acest moment?

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Dupa parerea mea, chiar daca sunt stelist si-mi place foarte mult de Mirel Radoi, este absurd sa spui ca el este cel mai bun antrenor din liga 1. Eu zic ca Mircea Rednic este cel mai valoros antrenor din Romania, nu cel mai valoros antrenor roman happy Pentru "titlul" asta se bat, dupa parerea mea, Olaroiu si Piturca.

| Moonlight15 a răspuns:

Ce a realizat Radoi, milogule? Sezonul trecut au fost Miriuta, Sandoi, Cartu dar pe primul loc Galca. Acum este prea devreme sa ne pronuntam. Dar dupa mine Rednic, Sandoi si Cartu.

| GabiBucur1991 a răspuns (pentru Moonlight15):

Copile, în primul rând eu nu te-am făcut pe tine milog, nu că nu ai fi. Mi-am lăsat opinia, nu ai tu treabă, ne-am înțeles?

| Moonlight15 a răspuns (pentru GabiBucur1991):

"Flaviu Stoican sau Mirel Radoi. Funda? " Daca ai stii cate persoane ca tine sunt pe TPU... ce a realizat Radoi ca antrenor? Daca era un om ca Pustai, de exemplu care nu a fost jucator de fotbal, si castiga 1 campionat toata lumea spunea ca este noroc. Radoi castiga 1 meci si este cel mai bun. Ti se pare normal?

| GabiBucur1991 a răspuns:

Cel mai bun antrenor român zic că este Dan Petrescu. Din liga 1 eu zic că este Flavius Stoican sau Mirel Rădoi. Fundă?