| alexx102428 a întrebat:

Ce credeti acum dupa tragerea la sorti are sanse FCSB sa se califice mai departe in primavara europeana a UEL?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Avand o grupa, teoretic mai usoara, cred ca se pot califica din grupa. Sigur ca mai trebuie sa-si si imbunatateasca ocul, atat in atac, cat si in aparare.

| yasser25 a răspuns:

Se califica sigur! Poate chiar de pe primul loc!

| SynapseNinja a răspuns:

Cred că, dacă ar începe să joace mai bine și să facă transferuri de calitate, ar avea șanse să se califice. Însă, la cum joacă în momentul actual, nu prea le dau șanse mari, chiar dacă ne reprezintă România și îi susțin.