| alexx102428 a întrebat:

Buna YOU! Ce credeti o sa se califice in grupele UCL FCSB?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Desi sunt fan Steaua de cca 65 de ani cred ca are numai sanse de 49% sa se califice, avand in vedere ca in deplasare a fost egal fara goluri si ca Steaua este deficitara in aparare.
In orice caz, daca pierde aceasta calificare, va juca in grupele EL.

| EuDOarSieu a răspuns:

Dacă nu jucăm cu Enache pe dreapta și Gnoere vârf, am avea ceva șanse.
Dică văd că tot încearcă un 4-2-3-1
Eu l-aș vedea așa:
Pleașcă -Maranhao - Momcilovici - Larie
Budescu - Popescu
Golofca - Tănase - Teixeira
Alibec

| Swagmotherfuckers a răspuns:

Salut, sa speram ca da, ar fi frumos, și ar mai ieși ceva bani și de acolo sa nu mai vorbim de coeficient și echipele care ar putea ajunge pe național arena, deci eu am un prognostic gol sporting prin minutul 9, 2-1 FCSB și gol Alibec și Budescu, ne vedem după meci

| Legendaryromania a răspuns:

Este greu.Dar exista sanse, cu toate ca victoria e imposibila, dupa parerea tuturor.