| alexx102428 a întrebat:

Buna YOU! Ce credeti o sa ajunga FCSB in primavara europeană?

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca joaca tot ca pana acum nu cred ca o sa ajunga. Sigur ca mai depinde si de grupa EL in care o sa cada, daca este usoara s-ar putea, daca este grea nu prea are sanse.

| Bacemi a răspuns:

Cu lotul pe care îl are acum nu ar trebui să aibă probleme. Grupa e una extrem de accesibilă.

| Drimmero a răspuns (pentru Bacemi):

De grupa Arsenalului ce parere ai?

| Bacemi a răspuns (pentru Drimmero):

Primul loc fluierând. Grupă ușoară.

| Drimmero a răspuns (pentru Bacemi):

United ar trebui la fel, avand in vedere ca e grupa de uel.

| alexboss2020 a răspuns:

Depinde de grupa, daca pica in cea usoara cred 100% ca o sa se califice!

| RzV28 a răspuns:

Vom vedea in scurt timp dupa ce vom afla si grupa, ea de obicei are noroc la trageri si poate prinde o grupa usoara, ea e in urna a doua, din prima ar merge iar Plzen si din a treia vecinii de la Tiraspol si din a patra urna nu mai conteaza si putem termina si pe primul loc fara emotii. Desigur poate fi si unu grea dar suntem cotati cu sansa a doua dinainte de trageri de cu oricine ar cadea ar trebui sa treaca mai departe.

| Bacemi a răspuns (pentru RzV28):

Din urna a patra conta că dacă nimerea FCSB cu turcii ne cam dădeau ăia cu terenul în cap.

| RzV28 a răspuns (pentru Bacemi):

Da, erau si acolo echipe bune dar daca prindeam din primele doau ceva usor nu mai conta si ultima. Oricum trebuie sa le luam in considerare si pe astea care au cazut, la prima vedere par usoare dar pot pune probleme. Lugano e un fel de Zurich de anul trecut si stim ce am patit cu ei, ii consideram slabi si nu am reusit sa ii batem, Beer Sheva si Plzen sunt cam de acelasi nivel cu noi si vor fi meciuri dificile iar daca nu ne concentram putin pe meciurile alea va fi greu sa ne calificam. Oricum avem un lot destul de competitiv care ar trebui sa faca o figura frumoasa in Europa si sa vedem 16-imile.

| Buzi213 a răspuns:

Daca pica in una usoara, clar se califica