| Andrei1499 a întrebat:

Ce fel de program mi-ati recomanda pentru sala si ce fel de nutritie?
Nu sunt incepator, sunt in a 4-a luna de sala.
Funda!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Sabiina a răspuns:

De ce toti copiii (baietii) se apuca de sala inca de la 14 ani? Cine credeti ca o sa va admire la varsta asta? Mai ai timp mai incolo sa impresionezi fetele, baietelwinking

| Andrei1499 explică (pentru Sabiina):

Daca ai ceva de raspuns la intrebare, raspnde... daca nu, taci si da-te cu capul de pereti.

| Sabiina a răspuns (pentru Andrei1499):

Nu am de ce sa ma dau cu capul de pereti, nu eu am vrut la 14 ani sa merg la sala, lol laughing

| Andrei1499 explică (pentru Sabiina):

Unde ai vazut tu ca am 14 ani, desteapto?

| Sabiina a răspuns (pentru Andrei1499):

In numele tau, dumbass rolling eyes. 14 ani, 1999. Si nu imi spune ca nu ai.laughing Daca, chiar nu aveai spuneai asta de prima data.winking

| Andrei1499 explică (pentru Sabiina):

Si ce daca am? Daca esti asa,, desteapta'' cum te dai nu te puneai la mintea unui,, baietel de 14 ani''...bag de seama ca tu ai doar 9 ani jumate, chiar mai putin...eu macar mi-am pus un nume decent nu sabiina.ori esti proasta ori parintii tai erau beti cand ti-au pus numele.