| RudeBoy_Denis_1911 a întrebat:

Vreau sa comand Brutal Anadrol (http://biotechnutrition.ro/114-brutal-anadrol-90-caps.ht ml) dar nu sunt sigur in legatura cu administrare. Scrie ca trebuie sa iau 3 capsule cu 30 de minute inainte de antrenament dar si ca nu trebuie iau mai mult de 6 capsule pe zi. Cum se administreaza corect?

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Adica iei 3 capsule inainte de antrenament. Poti lua 3 dimineata si 3 inainte de antrenament, astfel nu vei depasi 6 capusle pe zi.Nu trebuie sa iei peste 6 capsule pe zi. Apropo sa nu uiti sa bei si apa multa, alimentatia sa fie corecta si ore de somn bine stabilite.