| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Salut.Am 15 ani,1, 83 si 76 kg. vreau sa va intreb in legatura cu 2 suplimente.Brutal Nutrition si Brutal Anadrol.se zice ca sunt cu un pas inaintea steroizilor si iti dau rezultate bune intradevar.Si vreau sa stiu daca la varsta mea am voie sa iau linistit produsul acesta.Si daca sunt cu un pas inaintea steroizilor inseamna ca sunt steroizi? Uitati despre asta este vorba http://www.biotechnutrition.ro/114-brutal-anadrol-90-cap s.html

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Aia e varsta de suplimente? serios? treci la munca si baga carne in tine. nu ai 40 de ani sa ai nevoie de stimulatoare

| Goldenboy97 a răspuns:

Ai nevoie de stimulatoare la varsta de 15 ani?