| mlaza a întrebat:

Ce proteine imi recomandati pentru sala? Si cand sa le iau (inainte/dupa). Multam. Funda

Răspuns Câştigător
| girlwattitude a răspuns:

Nu iti recomand ce exista la ora actuala pe piata, pentru ca efectul nu este neaparat cel dorit. Apeleaza la proteine naturale, carne, multa carne. sa ai cel putin trei mese care sa contina carne.In functie de necesitatile tale si asteptari, greutate, varsta, sex s.a., consuma intre 1gr-1, 2gr proteina/kg corp. Sa nu uitam si ouale fierte, dar moi, asta daca nu suferi de vreo alergie.E cel mai benefic pentru corp. O spun din proprie experienta. Poti lua (dau un ex.) 25 gr inainte si 25 gr dupa, ca sa se refaca mai repede muschii, dupa efort. Spor.

2 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Naposim,steroizi si apoi sa vezi ce muschi o sa ai.

| EmilTraian95 a răspuns (pentru Awesom):

Nu uita creatina