| Constantin4 a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu mi se mai inchida ochii atunci cand sar la cap( sa dau cu capul in minge)? Tot incerc sa scap de acesta,, frica,, dar nu reusesc, eu fiind un tip inalt, e cam jenant. Va rog ajutati-ma! Dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| ovidiu007 a răspuns:

Asta nu prea se numeste o frica...e mai mult un reflex decat o frica.Eu cred ca, ar trebui dupa o vreme sa te obisnuiesti deoarece aceasta trece doar prin obisnuinta. Sper ca te-am ajutat!big grin. Funda?