| alexx102428 a întrebat:

Cine credeti ca o sa castige Liga 1 in acest sezon? Steaua sau ASA Tirgu-Mures?

6 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Steaua frate, sigur Steaua va castiga daca suntem alaturi de ei si ii sustinem in continuare.

| Deriol a răspuns:

As zice Steaua, dar m-au dezamagit putin aseara dupa meciul cu Otelul, adica sa-si ia bataie de la ultima clasata.

| ValentinBugeac a răspuns:

Sunt fan Otelul nu conteaza ca sunt ultima clasat... din punctul meu de vedere Tg Mures joaca foarte bine si ii sustin in castigarea campionatului, bineinteles ca diferenta o va face meciul direct intre primele 2 clasate

| H3R0UL a răspuns:

ASA Targu Mureș
Fundiță?happy

| Narcis7 a răspuns:

Steaua...sper

| maximal88 a răspuns:

Steaua